باران در برخی مناطق و آسمانی آفتابی در اغلب استان‌ها/اهواز گرم‌ترین شهر کشور

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: امروز تا پنج‌شنبه 25 شهریور در ساعات بعدازظهر بارش خفیف در استان‌های گلستان و مازندران و شرق گیلان و شنبه 27 شهریور در شمال‌غرب کشور و شرق سواحل خزر، بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

صادق ضیائیان در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی آژانس خبری کارآفرینان اقتصاد،‌ درباره آخرین وضعیت جوی کشور اظهار داشت: از امروز تا پنج‌شنبه 25 شهریور در ساعات بعدازظهر بارش خفیف در استان‌های گلستان و مازندران، همچنین شرق گیلان پیش‌بینی می‌شود و در سایر مناطق کشور آسمانی صاف و جوی پایدار حاکم است. 

وی ادامه داد: در همین مدت سرعت وزش باد در برخی ساعات در نوار شرقی کشور افزایش می‌یابد و در شرق خراسان جنوبی و شمال سیستان و بلوچستان خصوصاً زابل، خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا پیش‌بینی می‌شود. 

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: بعدازظهر جمعه 26 شهریور در غرب سواحل خزر و استان‌های گیلان و غرب مازندران بارش پراکنده داریم.

ضیائیان افزود: شنبه 27 شهریور در شمال‌غرب کشور و شرق سواحل خزر بارش پراکنده همراه با وزش باد و کاهش نسبی دما پیش‌بینی می‌شود و در سایر نقاط کشور آسمان صاف است. 

وی گفت: روز جمعه 26 شهریور در استان‌های ایلام و خوزستان و روز شنبه هفته بعد در نوار شرقی کشور وزش باد افزایش می‌یابد. 

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی درباره وضعیت جوی پایتخت گفت: آسمان تهران روز آینده صاف در اواسط وقت همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود و در چهار روز آینده آسمان تهران صاف است، بیشینه و کمینه دما فردا در پایتخت 35 درجه و 25 بالای صفر خواهد بود. 

ضیائیان اضافه کرد: روز آینده اهواز با بیشینه دمای 44 درجه بالای صفر گرمترین مرکز استان و شهر‌کرد با کمینه دمای 4 درجه بالای صفر خنک‌ترین مرکز استان خواهد بود. 

انتهای پیام/ب

دیدگاه خود را بیان کنید

0 دیدگاه