دلایل بروز آتش سوزی در بیمارستان رشت اطلاع رسانی می‌شود

تهران - آژانس خبری کارآفرینان اقتصاد - سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به این که ابعاد و دلایل بروز حادثه آتش سوزی در بیمارستان قائم رشت در حال بررسی است، گفت:دلایل بروز اطلاع رسانی می‌شود.

به گزارش آژانس خبری کارآفرینان اقتصاد از سازمان مدیریت بحران، حسین ظفری با اشاره به آخرین جزئیات از حریق در بیمارستان قائم رشت، اظهار کرد: در بامداد روز ۲۹ خرداد سال ۱۴۰۳، بیمارستان قائم شهرستان رشت دچار حریق شد و بلافاصله پس از دریافت گزارش حادثه، نیروهای امدادرسان از دستگاه‌های مسئول و متولی از جمله آتش نشانی، اورژانس و همچنین هلال احمر و سایر دستگاه‌ها در محل حاضر و مستقر شدند.

وی افزود: بلافاصله در اولین اقدام نسبت به تخلیه امن و ایمن بیمارستان اقدامات لازم انجام شد و با ۲۰ دستگاه آمبولانس، بیمارانی که نیاز به انتقال به سایر بیمارستان‌ها داشتند به سرعت نسبت به انتقال این بیماران به بیمارستان‌های مراکز درمانی شهرستان‌های اطراف اقدامات لازم صورت گرفت.

سخنگوی سازمان مدیریت بحران گفت: تمام مراکز درمانی و اورژانس شهرستان‌های رشت، فومن، لاهیجان و صومعه سرا در آماده باش کامل قرار گرفتند و نسبت به پذیرش بیماران انتقالی شرایط را فراهم کردند.

ظفری ادامه داد: کل بیماران بستری در بیمارستان قائم رشت بر اساس گزارش‌های دریافتی ۱۴۲ بیمار گزارش شده که از این تعداد ۱۰۷ بیمار به سایر مراکز درمانی انتقال و ۲۶ بیمار به صورت سرپایی مداوا و مرخص شدند. در حال حاضر حریق بیمارستان اطفا شده و شرایط تحت کنترل است.

ظفری گفت: متاسفانه در این حادثه تاکنون ۹ نفر از هم‌وطنان جان خود را از دست داده‌اند. ابعاد و دلایل بروز این حادثه در حال بررسی است و اطلاع رسانی می شود.

دلایل بروز آتش سوزی در بیمارستان رشت اطلاع رسانی می‌شود

به گزارش آژانس خبری کارآفرینان اقتصاد، بیمارستان قائم (عج) رشت بامداد امروز (سه شنبه ۲۹ خرداد) دچار حریق شد که با تلاش نیروهای آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت کامل مهار شد.

بر اساس بررسی های اولیه حریق بیمارستان قائم (عج) رشت از اتاق یو. پی. اس و تاسیسات برق اضطراری در طبقات زیرین بیمارستان شروع شد و موضوع به صورت دقیق توسط کارشناسان در دست بررسی است.

دیدگاه خود را بیان کنید

0 دیدگاه