سه زندانی با کمک خیران در مراغه آزاد شدند

مراغه- آژانس خبری کارآفرینان اقتصاد- رییس زندان مراغه گفت: در آغازین روزهای ماه عزای سید و سالار شهیدان، سه زندانی محکوم مالی با کمک خیران آزاد شدند و به آغوش گرم خانواده‌هایشان برگشتند.

به گزارش آژانس خبری کارآفرینان اقتصاد به نقل از روابط عمومی اداره زندان مراغه، غلامرضا سلطانی سه‌شنبه شب افزود: این خیران حسینی ۳۵۰ میلیون ریال برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد اختصاص دادند و سه زندانی در سایه پیگیری واحد مددکاری آزاد شدند.

سه زندانی با کمک خیران در مراغه آزاد شدند
رییس زندان مراغه: کمک به آزادی زندانیان مالی به فرهنگ تبدیل شده است

وی با قدردانی از این اقدام خیرخواهانه خیران، این نوع از احسان‌ را بسیار باارزش خواند و از خیران علاقه‌مند دیگر نیز برای مشارکت در آزادسازی زندانیان در ماه محرم دعوت کرد.

به گفته رییس زندان مراغه، خیران برای کمک به آزادی زندانیان مالی می‌توانند به واحد مددکاری زندان مراغه یا انجمن‌های حمایت از زندانیان مراغه، بناب و ملکان مراجعه کنند.

سلطانی اضافه کرد: مقامات قضایی شهرستان اخیرا به مناسبت هفته قوه قضاییه و عید غدیر خم نیز از این ندامتگاه بازدید و با مرخصی پایان حبس پنج زندانی موافقت کرده بودند.

وی بیان کرد: در سال گذشته بیش از ۳۰۰ زندانی با کمک خیران و تلاش مددکاران از زندان مراغه آزاد شدند و کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد به یک فرهنگ در سطح شهرستان تبدیل شده است.

به گزارش آژانس خبری کارآفرینان اقتصاد زندانیان شهرستان‌های مراغه، بناب، ملکان، عجب‌شیر و لیلان در ندامتگاه مراغه نگهداری می‌شوند.

دیدگاه خود را بیان کنید

0 دیدگاه