مردم ایران پیمانی استوار با بنیانگذار انقلاب اسلامی دارند

تبریز- آژانس خبری کارآفرینان اقتصاد- نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری با صدور پیام تبریک پیروزی دکتر " مسعود پزشکیان " در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، گفت: حضور مردم در این انتخابات برای همه دوستان و دشمنان روشن ساخت که این ملت بزرگ با بنیانگذار انقلاب، پیمانی استوار دارد.

به گزارش روز دوشنبه آژانس خبری کارآفرینان اقتصاد، آیت الله علی ملکوتی در این پیام، اقبال پرشور مردم بزرگوار ایران اسلامی در روز پانزدهم تیر ماه به صندوق‌های رای برای انتخاب رئیس جمهور خود را بیانگر ایمان و اعتقاد راسخ مردم این مرز و بوم به مضمون بلند حبّ الوطن من الایمان عنوان کرد.

وی افزود: حماسه سازی مردم در روز انتخابات ثابت کرد که راه شهدا و آرمان‌های مقدسشان همچنان ماندگار و بالنده است و همگان باورشان شد که ملت سرافراز ایران، عشقی ناگسستنی به نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهبری فرزانه آن دارد.

ملکوتی با خطاب قرار دادن مردم ایران اسلامی، آورده است: شما مردم عزیز، خداوند متعال را با این حماسه ستودنی از خود راضی ساختید، انبیاء الهی به ویژه پیامبر اعظم (ص) و حضرات معصومین (ع) به خصوص حضرت ولیعصر (عج) را خشنود کردید. ان شاءالله خداوند منّان به همه شما اجر مجاهدان فی سبیل الله را عنایت فرماید. شما امّت بزرگ با یک اشاره رهبر بزرگ انقلاب حرکتی کردید که دوست را خشنود و دشمن را مأیوس ساخت. به عنوان یک طلبه کوچک در برابر شما به رسم تعظیم و تشکّر، سر فرود آورده و از درگاه خداوند حکیم ، عزّت مدام برایتان تقاضا می کنم.

وی انتخاب دکتر پزشکیان به عنوان نهمین رئیس جمهور اسلامی ایران تبریک و تهنیت عرض کرده و توفیق ایشان را برای عمل به آنچه شایسته این ملت سرافراز است، آرزو کرده است.

وی خطاب به رئیس جمهور منتخب، خاطرنشان کرده است: برادر بزرگوار؛ یکی از نشانه های سعادت و نیک‌بختی یک مومن همین است که خداوند به او توفیق خدمت به بندگانش را عنایت فرماید که الحمدالله حق تعالی به شما چنین توفیقی را عنایت فرموده است تا در راستا و خواسته‌های این ملّت شریف و منویّات مقام معظم رهبری مد ظله العالی گامهایی استوار برداشته و معضلاتی که خود به کرّات در مناظره ها و سخنرانی ها به آن‌ها تصریح کردید، برآورده سازید. ان شاءالله ایام مسئولیت بزرگتان به کام ملت نوش باد.

دیدگاه خود را بیان کنید

0 دیدگاه